Mycie fasad aluminiowo - szklanych

Fasady aluminiowo-szklane, to w większości duże powierzchnie o znacznych wysokościach. Konieczność umycia takich powierzchni nie musi być dużym przedsięwzięciem logistycznym...

Czytaj więcej

Mycie żaluzji fasadowych i okien

Coraz bardziej popularne w ostatnich latach - żaluzje fasadowe - zawdzięczają swój sukces efektowi nowoczesności ,który nadają budynkom . Ruchome lamele są tuż za naszymi oknami...

Czytaj więcej

Mycie elewacji różnego typu

Elewacje naszych domów, zakładów, biur brudzą się, porastają glonami i wymagają czasem mycia. Czy jest to tynk, elewacja wentylowana z paneli aluminiowych, kamiennych, HPL czy blacha lub płyta...

Czytaj więcej

Mycie paneli fotowoltaicznych

Zanieczyszczenia modułów PV, takie jak kurz, pyłki, sadza, liście, mech, ptasie odchody, produkty spalania węgla itp. znacznie obniżają wydajność systemu fotowoltaicznego. Brud jest często trudny...

Czytaj więcej


Biuro Obsługi Klienta - Kontakt z nami


Skontaktuj się z nami.
Chętnie pomożemy i doradzimy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach 8:00-16:00


+48 732 842 414
+48 883 140 500

biuro@onpro.pl

ONPRO Paweł Biedroń
ul. Ołowiana 12
42-202 Częstochowa

Polub nas!
Kanał Youtube

 

Wszelkie pytania dotyczące produktów i zamówień

Jeśli pojawił się problem techniczny na tej stronie

Kilka słów o naszej firmie

Bazując na doświadczeniu z wieloletniej aktywności w branży osłon przeciwsłonecznych, okien, systemów aluminiowo-szklanych, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom ich użytkowników w rozwiązaniu uciążliwego problemu jakim jest utrzymywanie w czystości elewacji szklanych czy żaluzji.

Rozważając różne metody czyszczenia zewnętrznych elewacji budynków zdecydowaliśmy się na jedną z najlepszych czyli mycie wodą demineralizowaną. Dzięki temu jesteśmy ekologiczni a zarazem skuteczni.

Nasze urządzenia idealnie nadają się również do czyszczenia paneli fotowoltaicznych.

Dokładamy wszelkiej staranności, aby po naszej wizycie klient mógł w pełni cieszyć się czystymi i sprawnymi żaluzjami lub roletami dlatego oferujemy również ich serwis, łącznie z możliwością modernizacji starych systemów.

Natomiast do tych wszystkich, którzy szukają na rynku dobrej klasy osprzętu do sterowania roletami, żaluzjami i bramami zapraszamy do naszego sklepy internetowego z automatyką. Zapewniamy niskie ceny, dobre doradztwo oraz szybką realizacje zamówień.

Staramy się sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów podchodząc do każdego indywidualnie. Możemy pochwalić się szybką i terminową realizacją zleceń, a także miłą i fachową obsługą.

Poznaj nasze pakiety ProClean

Pakiet ProClean

Szyby 3+1

Czwarte mycie elewacji aluminiowo szklanych gratis.

Pakiet ProClean

Elewacje

Przy pierwszym myciu elewacji - mycie okien i fasad szklanych od zewnątrz na tym samym obiekcie za 50% ceny, przy drugim myciu elewacji mycie szyb gratis.

Pakiet ProClean

Żaluzje 3+0.3

Czwarte mycie żaluzji za 30% ceny. Wszyscy posiadacze pakietu mają w cenie przegląd żaluzji pod względem technicznym w trakcie usługi mycia. Dodatkowo na wszelkie usługi serwisowe żaluzji udzielamy 30% rabatu.

Pakiet ProClean

Szyby PV 3+1

Czwarte mycie paneli fotowoltaicznych gratis i korzystanie z własnej wody za 50% ceny.

Współpraca z nami to

Następujące korzyści

Oszczędzamy Twoje pieniądze

Masz czyste fasady, żaluzje i fotowoltaikę za dobrą cenę, dzięki naszym pakietom ProClean.

Oszczędzamy Twój czas

Realizujemy nasze usługi szybko, w najbardziej dla Ciebie dogodnym terminie.

Jesteśmy skuteczni

Dobrze wykonujemy naszą pracę.

Dbamy o ekologię

Jeśli to tylko możliwe nie korzystamy z chemii.

Copyright © 2020 ONPRO
Realizacja: PROPERART